воскресенье, 27 марта 2016 г.

Be Happy... Весна


 Привіт усім цього прекрасного весняного дня) Сьогодні справжнє весняне диво... сонечко, яке пробудило нас своїми теплими промінчиками, спів пташок і аромат свіжості крізь прочинене вікно, надворі - гарні причепурені клумби з квітами, перші квітучі дерева... здається, я закохалась... у весну)

  А покажу вам маленький альбомчик... ну, дуууже маленький) Його розмір 10,5х13 см, але від цього він лиш ще більш затишний, ніжний і домашній. 
 Це - мій другий альбом у перепльоті, перший, до речі, був 30х30 см, а це от такий малюк). Не скажу, що перепльот у мене ідеальний, працювати є над чим, але мені всеодно подобається.


 Усередині все таке рівненьке і акуратненьке, так гарно відкривається, що не хочеться його з рук випускати, а листати-листати-листати...

                                  

 На першому форзаці є ось така кишенька, для дрібничок, пам'ятних записочок, а можливо, якогось побажання чи послання.


 Для прикладу приклала фото свого малюка. У альбомчик такого формату зручно вклеювати фотографії і вертикально, і горизонтально, бо тримати його в руках не складно. А можна і колажик з кількох світлин зробити, хто, як любить)


 На сьогодні це все. Гарних усім вихідних!!! На вулиці так гарно, що раджу і вам гуляти, бо сьогоднішній день більше ніколи не повториться...зробіть його незабутнім!!!

Комментариев нет:

Отправить комментарий