вторник, 19 апреля 2016 г.

"Мімішний" настрій і альбом № 21

 За вікном весна на повну. Ніжні квіточки, спів пташечок, теплі промінчики сонечка надихають на ніжність, тому й не дивно, що сьогодні я вам покажу такий "мімішний" альбомчик для дівчинки)
 Альбомчик 20х20 см, на 5 розворотів, вмістить до 50 фото розміром 9х13 см, у кріпленні від Світлани Ковтун. Це був подарунок на п'ятиріччя від тітки своїй племінниці. Скажу вам чесно, я б теж таку тітку хотіла))
 Обкладинка двох кольорів, як і вся тема альбомчику всередині, бо маленька красуня просто обожнює рожевий та фіолетовий. Вибрати рожеву тканину було найважче, усі модні тканинки не зовсім то й рожеві, вони або сірять, або з персиковим відтінком, або принт має у собі ще якийсь колір.  Часто кажуть, що альбом чи блокнот "зефірний", бо ніжний, легкий, рожевий, солодкий...а у мене цей альбом "морозивний", ось так!) Всі дітки люблять морозиво, я от теж мимо ягідного чи чорничного навряд чи пройду))


 І заготовочку вам покажу, як все акуратно і надійно, щоб ви самі переконались)


 Перший розворот. Дівчинка вже достатньо доросла, тому в альбомі немає всяких штучок для новонароджених, типу бірочки, зубчика і т.д. Все рожеве, з блискітками і камінчиками, бо так вона любить. 


 Однак ось такий тежик на пам'ять з даними при народженні все таки є, він схований у мереживну кишеньку, в яку мама зможе покласти ще щось невеличке на пам'ять з раннього дитинства дівчинки. На кожній сторіночці намагалась зробити невеличке місце для записів чи побажань, можливо, рядочків з вірша, чи просто дати. 


 Другий розворот, з морозивком.
 На цій сторінці ось така кишенька, на ній можна залишити якісь замітки, а всередину покласти більше фото або диск. 


 Третій розворот з яскравими фіолетовими акцентами (шеббі-зав'язки, шифонова квіточка, акварельна квіточка, вирізана із паперу, гудзички).  Під книжечкою для фото - невеличкий конвертик і тежик для нотаток.


 Детальки...


 Тут теж можна залишити запис.


 Ще один морозивний розворотик, один з моїх улюблених. На обох сторінках - книжечки на 5 фотографій.


 Багато детальок...


Карточка, на якій можна щось написати або вклеїти невеличке фото.


 Морозивко, сердечка...просто sweet-sweet-sweet... І останній розворотик, мега-морозивний!) Тут теж є місця для записів...


 ...і конвертик для пам'ятної дрібнички)


 Детальки...

 І спинка альбомчика ось така.


 Дякую, що додивились до кінця. Сподіваюсь, альбомчик вам сподобався)
 Гарного усім настрою і морозивка побільше!)

Комментариев нет:

Отправить комментарий