пятница, 2 сентября 2016 г.

Альбом № 26 - Anai

 Осінній привіт вам, мої хороші!) Як то кажуть, не пройшло й півроку, як я повернулась з новим альбомом, насправді, зробленим уже давно, просто катастрофічно часу на обробку його фото у мене не було. Скажу одразу, що зараз у мене просто парад неймовірно красивих дитячих імен і це так кльово, що кожна дитинка - індивідуальність від народження і батьки допомагають своїм дітям стати особливими.
 Альбомчик розміру 20х20 см, 5 розворотів, 10 повністю задекорованих сторінок, вмістить до 50 фотографій формату 9х13 см, + усе необхідне для записів і збереження важливих спогадів про перший рік життя крихітки. Тканину на обкладинку вибирали з замовницею, признаюсь, що сама б я ніколи не взяла такі тканини, але виходячи з бажань клієнта і улюблених кольорів мами дівчинки вийшла ось така краса, якою я лишилась дуже задоволена!)


  Трошки ближче...


 Перший розворот присвячений народженню дівчинки.
 Під книжечкою для фотографій - мереживна кишенька, в яку можна покласти фото з УЗД, бірочку, прищепочку тощо, і місце для запису найважливіших даних при народженні дитинки. На другій сторінці є карточка для запису імені дівчинки та його значення. Для прикладу, вставила фото свого малюка.


  Другий розворот...


...і сторіночка про перше купання з милим каченям...буль-буль)) Тут схована ось така карточка для маминого запису ♥


 Третій розворт
  Тут також є місце для записів.


 Четвертий розворт


 Сторіночка з класним морозивком),


...а тут - миленька овечка з квіточками...


...і під книжечкою для фотографій - табличка росту та ваги до року.


Останній, п'ятий розворот...


 ...з великою кишенькою, в яку я поклала карточки для відбитків ручки та ніжки і конвертик для першого молочного зубчика. Також мама зможе покласти у кишеньку перші малюнки дівчинки, додаткові фотографії або інші пам'ятні речі.


 На зворотньому боці карточок - місце для фотографій, наприклад, у момент, коли їх робили. А на звороті конвертика можна відмітити ріст молочних зубчиків.

 І остання сторінка

 ...місце для маминих записів.


Спинка альбому дуже лаконічна, як завжди, щоб не забрати увагу від красивої тканинки)

 У роботі використала папір і наклеєчки від Carta Bella, а саме - колекції It's A Girl і Baby Mine Girl (запаси останньої з них у мене вичерпались, що не може не наводити на мене сум, бо вона моя улюблена останні півтора роки) і красивий чіпборд від ScrapBox.
 Ось таким видався цей альбомчик. Сподіваюсь, що вам також сподобається. А у мене для вас ще багато цікавого і красивого)
 Гарного усім дня! ...хотіла побажати осіннього, але термометр показує літо!!!)Комментариев нет:

Отправить комментарий